O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i hipnoterapeutą. W praktyce psychologicznej kieruję się postawą otwartości, uważności, neutralności i szacunku dla osoby korzystającej z pomocy. Staram się stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa, w której może kształtować się proces zmiany i rozwoju.
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe z Arteterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem absolwentką rocznego kursu terapii psychoanalitycznej. Ukończyłam cykl szkoleń w Polskim Instytucie Eriksonowskim oraz poziom I i II Hipnozy Eriksonowskiej. Ukończyłam również szkolenie z zakresu terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Aktualnie od 2015r uczestniczę w pięcioletnim integratywnym szkoleniu psychoterapeutycznym przygotowującym do egzaminu certyfikacyjnego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (atestowany przez obydwa towarzystwa, prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii, pod kierownictwem dr n. med. Romana Ciesielskiego) organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu przy współpracy z Pracownią Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin w Sopocie.

Kontakt

+48 602 578 116
Klif, aleja Zwycięstwa 256
Gdynia Orłowo
kontakty@sylwiaszatanik.pl